Świadectwa

„Chcę bardzo serdecznie podziękować za wspólną podróż do kraju Mesjasza izraelskiego! Nadal rozmyślam nad tym, co tam przeżyłam, zobaczyłam i usłyszałam, było to dla mnie bardzo pouczające i mobilizujące do stawiania innych pytań niż dotychczas...

Czytaj więcej: Wspomnienia z wycieczki do Izraela 14-25 lutego 2011

Państwo Ziemskie „Izrael“

Znana pieśń żydowska „Hallelujah“ jest dla mnie hymnem do Państwa Ziemskiego (nawiązując luźno do św. Augustyna), pieśnią chwalącą życie takie, jakie jest tu i teraz.

Izrael dla turysty jest krainą „mlekiem i miodem“ płynącą, nota bene tak nazywa się zespół wykonujący pieśń „Hallelujah“. Izrael nie robi wrażenia państwa, w którym panuje permanentny stan wojny.

Czytaj więcej: Państwo Ziemskie „Izrael“

"Dziękujemy, dotarliśmy szczęśliwi do domu, jednak teraz odczuwamy wielki smutek i tęsknotę za Izraelem, a nasza polska pogoda potęguje te uczucia. Oglądając zdjęcia, stale sie nimi ekscytuję, nie potrafię ich spokojnie oglądać ... aż serce się rwie. Ja już myślę o następnym wyjeździe, także powolutku zaczynam zbierać pieniądze. Może to z mojej strony zbyt dziecinne, ale naprawdę czuję, że coś się dzieje w moim sercu. Sama się nie poznaję. Teraz czytając Biblię głęboko przeżywam każde słowo. Dziękuję za wspaniałą przygodę, za bogaty program, dając nam możliwość równocześnie zwiedzać i studiować Słowo w Ziemi Świętej."
Ania i Arek 30 paźdz. 2008.

Czytaj więcej: Świadectwa z pobytu w Izraelu

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo