Świadectwa

"Dziękujemy, dotarliśmy szczęśliwi do domu, jednak teraz odczuwamy wielki smutek i tęsknotę za Izraelem, a nasza polska pogoda potęguje te uczucia. Oglądając zdjęcia, stale sie nimi ekscytuję, nie potrafię ich spokojnie oglądać ... aż serce się rwie. Ja już myślę o następnym wyjeździe, także powolutku zaczynam zbierać pieniądze. Może to z mojej strony zbyt dziecinne, ale naprawdę czuję, że coś się dzieje w moim sercu. Sama się nie poznaję. Teraz czytając Biblię głęboko przeżywam każde słowo. Dziękuję za wspaniałą przygodę, za bogaty program, dając nam możliwość równocześnie zwiedzać i studiować Słowo w Ziemi Świętej."
Ania i Arek 30 paźdz. 2008.

"Dziękujemy za mile spędzone chwile, za błogosławiony czas. Pragniemy odtąd modlić się za Izraela".

Zdzisław i Magda 25 paźdz. 2008.

"Dziękujemy Ci za wspaniale zorganizowaną wycieczkę . Mieliśmy bardzo dobrą przewodniczkę -Dworę. Mamy wiele wrażeń, którymi dzielimy się z całym zborem w Grudziądzu, pokazując zdjęcia , które obszernie komentujemy, bo każdy z nas chce podzielić się swoimi przeżyciami".
Józef 8 marca 2009.

"My żyjemy również wspomnieniami z Izraela.Kochamy Izrael jak i jego mieszkańców. To było ogromne przeżycie, ale nadal tęsknimy za Izraelem, któremu błogosławimy."
Basia z Wolfgangiem i Olą 8 marca 2008.

„Ja również mam jak najlepsze odczucia po naszej wspólnej podróży po Izraelu. Zostałem bardzo zainspirowany i teraz dzielę się tym ze zborem. Miałem już dwa wykłady multimedialne: „Mowa galilejskich miast” i „Mowa izraelskich gór” oraz trzy kazania zainspirowane tym wyjazdem. Bardzo dziękuję!"
Marian 8 marca 2009

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo