Wycieczki

israel flagPielgrzymujmy na Syjon! (Jer. 31:6) 2-12 października 2017

Wspólnota „Drzewo Oliwne” zaprasza na jesienny wyjazd do Izraela, na święta Sukot. Bogaty program pielgrzymki pozwoli zobaczyć malownicze krajobrazy ziemi, którą przemierzali prorocy i apostołowie, a przede wszystkim Jezus. W Galilei zwiedzimy m.in. Kafarnaum i Górę Błogosławieństw oraz popłyniemy łodzią po Jeziorze Galilejskim. Szczególnym miejscem w naszej podróży po Judei będzie Jerozolima, miasto Wielkiego Króla oraz udział w Marszu Jerozolimskim. Oprócz zwiedzania miejsc turystycznych znajdzie się też czas na relaks i kąpiel w Morzu Martwym i Morzu Czerwonym. Nowe miejsca i nowe spotkania z ludźmi czekają na osoby, które udadzą się do Izraela po raz kolejny.

Każdy przyjazd do Izraela jest jedyną w swoim rodzaju okazją do bycia świadkiem spełniania się proroctw o powrocie narodu z ponad 100 krajów świata i odbudowie Izraela. Ten mały skrawek ziemi to scena wielkich wydarzeń historycznych, a także obszar o wyjątkowej różnorodności geologicznej, topograficznej i klimatycznej oraz bogactwie flory i fauny.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny 506198073 do 30 lipca. O przyjęciu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Modlimy się, aby wyjazd do Izraela był dla każdego z uczestników wyjątkowym przeżyciem.

Anna Cieślar (opiekun grupy).

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo