Konferencje

DZIĘKUJEMY BOGU ZA IZRAELZapraszamy na wiosenne spotkanie kwartalne Wspólnoty „Drzewo Oliwne”, poświęcone studiowaniu Słowa Bożego, dzieleniu się świadectwami oraz modlitwie.

Naszym szczególnym pragnieniem jest wyrażenie wdzięczności i uwielbienia Bogu za Izrael, który w tym roku obchodzi 70-tą rocznicę niepodległości.

Specjalnym gościem z Izraela będzie dr David Friedman, wykładowca Biblii i autor kilku książek. David, od 30 lat zaprzyjaźniony ze Wspólnotą „Drzewo Oliwne” , wielokrotnie usługiwał Słowem na naszych spotkaniach biblijno-modlitewnych.

Zapraszamy tym razem do Wisły – pięknej miejscowości górskiej, zwanej „Perłą Beskidów”, gdzie początek bierze najdłuższa polska rzeka.

Miejsce spotkania i zakwaterowania: budynek zboru Kościoła Chrześcijan Baptystów przy ulicy Dziechcinka 3A

Początek spotkania: piątek 25 maja (rejestracja od godz.15.00). Kończymy w niedzielę  27 maja wspólnym nabożeństwem i obiadem.

Koszt uczestnictwa:  ok. 160 zł za całość (2 noclegi, pełne wyżywienie i opłata konferencyjna).

Zakwaterowanie:  w pokojach zborowych. Rozmieszczenie w pokojach uzależnione jest od liczby i kolejności zgłoszeń. Liczba miejsc noclegowych jest ograniczona.

Kontakt: Tel.  512545963 (Emanuel Machnicki) lub 504415702 (Lidia Machnicka)

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo