Konferencje

ukraineKonferencja Wspólnoty "Drzewo Oliwne" na UkrainieŻytomierz, 20-22 października 2017 r.

Drodzy Przyjaciele w Panu! Zapraszamy na kwartalne spotkanie Wspólnoty „Drzewo Oliwne”, poświęcone studiowaniu Słowa Bożego, dzieleniu się świadectwami oraz modlitwie. Odbędzie się ono w dniach 20-22 października w Żytomierzu, w fundacji „Dom Chleba”. Żytomierz jest miastem położonym 150 kilometrów na zachód od Kijowa. Wykładami Słowa Bożego i świadectwami będą dzielić się osoby zaangażowane w służbę na rzecz narodu Bożego wybrania. 

Podczas konferencji chcemy zaprosić naszych żydowskich i chrześcijańskich przyjaciół z Ukrainy i Izraela.  

Zgłoszenia będziemy przyjmować wg kolejności, do wyczerpania się miejsc noclegowych.  

W sprawie szczegółów i uczestnictwa prosimy o kontakt pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)  

Tel: 785034261 

Koszt uczestnictwa:   

220 zł za całość, od piątkowego popołudnia do niedzielnego obiadu.   

Transport: Wyjazd z Warszawy jest planowany w czwartek (19 października) wieczorem, wynajętym autobusem. Wyjazd z Żytomierza do Warszawy planujemy na niedzielę (22 października). Podróż trwa około 12-14 godzin, w zależności od sytuacji na granicy.  

Serdecznie zapraszamy!

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo