Konferencje

Olesin, 13-15 stycznia 2017 „PROŚCIE O POKÓJ DLA JEROZOLIMY!” (Ps 122:6) Drodzy Przyjaciele w Panu! Zapraszamy na pierwsze w 2017 roku kwartalne spotkanie Wspól­noty „Drzewo Oliwne”, po­święcone studiowaniu Słowa Bożego, dzieleniu się świadectwami oraz modlitwie. Odbędzie się ono w dniach 13-15 stycznia w Olesinie pod Warszawą. Wykładami Słowa Bożego i świadectwami będą dzielić się osoby zaangażowane w służbę na rzecz narodu Bożego wybrania.

Naszym specjalnym gościem będzie Yael z Jerozolimy, siostra w Mesjaszu, która w ciągu minionych 28 lat wielokrotnie odwiedzała Polskę i dzieliła się świadectwami podczas naszych konferencji.

Koszt uczestnictwa: 160 zł za całość, od piątkowego popołudnia do niedzielnego obiadu (w tym: 2 noclegi, wyżywienie i opłata konferencyjna).

Zgłoszenia będziemy przyjmować wg kolejności, do wyczerpania się miejsc noclegowych.
Osoby niekorzystające z zakwaterowania mogą odpłatnie skorzystać z posiłków - również prosimy o wcześniejsze zgłoszenie się!  
W sprawie szczegółów i uczestnictwa prosimy o kontakt pocztą elektroniczną.

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo