Obozy dla dzieci i młodzieży
OBÓZ DLA GRUPY ZE LWOWA    
      Na Ukrainie odbył się obóz dla dzieci ze lwowskiego przedszkola Alef Bet Gimel.  Było to w dniach 15-28 czerwca 2008 w pensjonacie „Jużny” nad Morzem Czarnym we wsi Horly Chersońskie.   Dołączyła do nich grupa wierzących z Polski: Kasia, Tymek, Jonatan, Ala, Monika i Magda, którzy poprowadzili zajęcia biblijne, plastyczne, gry i zabawy. Warunki na Ukrainie nie sa zbyt komfortowe, zwłaszcza dla nas z Polski, ale jest to wspaniała okazja, żeby błogosławić ten kraj i modlić się o ukraińskich Żydów. 
                                             OBÓZ DLA GRUPY Z ŁUCKA
      W sanatorium „Turija” koło Łucka odbył się drugi obóz na Ukrainie w terminie 4-13 lipca 2008. Grupa dzieci w wieku powyżej 10 lat wraz z nauczycielami i opiekunami miała możliwość korzystania z zabiegów sanatoryjnych, a ponadto i przede wszystkim ze Słowa Bożego. Bogaty program biblijny, sportowy, plastyczny sprawił, że polska grupa mogła aktywnie włączyć się w ten projekt. 
 
Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo