Książki

zachariaszJeśli interesuje cię przyszłość Izraela i przyszłość całego świata, to „Zachariasz: prorocka przyszłość Izraela i nadchodząca apokalipsa” jest właściwą książką. Dowiesz się o minionych sukcesach i niepowodzeniach Izraela, i o tym jak historia lubi się powtarzać – także dzisiaj.

Przede wszystkim jednak, będziesz mógł wejrzeć w prorocką przyszłość z fascynującą dokładnością szczegółów; poznasz wydarzenia końca czasów, których kulminacją będzie chwalebna odnowa Izraela, po której nastąpi era prawdziwego pokoju na świecie pod rządami Mesjasza.

David Levy jest dziś zaliczany do autorów przodujących w interpretacji i zastosowaniu prawd biblijnych. Jego książka na temat Przybytku stała się współczesną klasyką. Także niniejsza pozycja: Zachariasz. Prorocka przyszłość Izraela i nadchodząca apokalipsa urasta do tego samego poziomu dzięki wyważonej interpretacji, dokładności i przejrzystości. Dla tych, którzy chcą wiedzieć, co przyniesie przyszłość, odpowiedzi są tutaj.”

Elwood McQuaid, autor książek i audycji radiowych, były redaktor naczelny oraz dyrektor wykonawczy organizacji The Friends of Israel David M. Levy jest autorem przejrzystych komentarzy do ksiąg biblijnych. Ukończył Moody Bible Institute, a także University of Illinois oraz Trinity Evangelical Divinity  School.  Przez  dziesięć  lat  był  pastorem kościoła w stanie Illinois. Od 1974 roku jest członkiem organizacji The Friends of Israel Gospel Ministry, w której pełni funkcję dyrektora służby międzynarodowej, a także zastępcy redaktora naczelnego wielokrotnie nagradzanego dwumiesięcznika Israel My Glory, w którym regularnie publikowane są jego artykuły.

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo