Płyty audio

Furrow"Nawiedziłeś ziemię i nawodniłeś, ubogaciłeś ją obficie. Strumień Boży wodą jest wezbrany, zboże im przygotowałeś. Tak przygotowałeś ziemię: bruzdy jej nawodniłeś, wyrównałeś jej skiby, deszczami ją spulchniłeś i pobłogosławiłeś jej płodom". (Księga Psalmów 65:10-11)

Czytaj więcej: Działanie przyjaciela - Bruzda

Psalmy 2Płyta PSALMY 2 zawiera 12 utworów pieśniarzy izraelskich, do tekstów z Księgi Psalmów w autorskich aranżacjach Pauliny i Szymona Statecznych, śpiewanych w języku hebrajskim biblijnym.

plyta1 800

Została wydana płyta z Psalmami. To 15 utworów autorstwa pieśniarzy izraelskich do tekstów z Psalmów w aranżacji Pauliny i Szymona Statecznych.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o KONTAKT

Aby odsłuchać na tej stronie, kliknij w zielony przycisk niżej:

 

MIX demo - pobierz TUTAJ (około 2,03MB)

okładka płyty z audycjamiJest już do nabycia płyta mp3 z audycjami emitowanymi na antenie internetowego radia „Chrześcijanin”.  Audycje były nagrane z okazji świąt biblijnych i izraelskich, takich jak: Szabat, Rosz Haszana, Jom Kipur, Sukot, Simchat Tora, Jom Haacmaut (Dzien Niepodległości Izraela), Dzień Jerozolimy i inne.

Usłyszymy także  omówienie takich tematów, jak:  Izrael - cud odrodzenia, Gałązka migdałowa, Izrael -  Ziemia Obiecana, Dwaj królowie, Mesjasz - Prorok, Kapłan, Król.  Audycje przygotował i prowadził Emanuel Machnicki, mówca zapraszany z wykładami na konferencje i do różnych wspólnot chrześcijańskich.

 

 

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo