Płyty audio

Furrow"Nawiedziłeś ziemię i nawodniłeś, ubogaciłeś ją obficie. Strumień Boży wodą jest wezbrany, zboże im przygotowałeś. Tak przygotowałeś ziemię: bruzdy jej nawodniłeś, wyrównałeś jej skiby, deszczami ją spulchniłeś i pobłogosławiłeś jej płodom". (Księga Psalmów 65:10-11)

Rolnik zaorał pole, wyorał bruzdy i czeka na deszcz.

A kiedy przychodzi długo oczekiwany deszcz z niebios, ziemia nasyca się wilgocią, tak że nawet bryły rozsypują się i zmiękczona gleba jest gotowa do wydania nowego plonu.

Jest to alegoria, ukazująca nasze życie. Często oczekujemy odpowiedzi na trudne pytania czy zmiany sytuacji; brakuje nam radości i nadziei – tak jak w porze suchej. A kiedy przychodzi długo oczekiwany deszcz z nieba, usuwa wszelkie trudności i przeszkody i sprawia, że serce staje się miękkie, wypełnione nową nadzieją i marzeniami.

Bruzda jest potrzebna, by żywa woda nie utraciła swej mocy wylewając się donikąd…

Praca nad tym albumem była bruzdą. A teraz razem z tobą, drogi słuchaczu, będziemy czekać na deszcz z Nieba, który ma moc sprawić, że nasze życie wyda nowy plon.

Słuchaj i oczekuj…

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo