"Żywy Most"

Projekt „Living Bridge” jest doskonałą okazją, aby poznać Izrael z zupełnie innej strony. Daje możliwość odwiedzenia najważniejszych miejsc tego kraju oraz poznania jego mieszkańców i kultury. Oprócz typowych atrakcji, takich jak Jerozolima, Tel Awiw-Jaffa czy Nazaret, zwiedziliśmy także nieznane zazwyczaj turystom wioski Druzów i wzgórza Golan. Młodzi Izraelczycy mogą się różnić od naszego wyobrażenia o nich. Wymaga to od nas wyrozumiałości i otwartości na inną kulturę. Moim zdaniem „Living Bridge” daje wspaniałą możliwość lepszego zrozumienia między naszymi krajami. Izraelczycy poznają Polskę z innej perspektywy niż Holocaust, a Polacy mogą zobaczyć Izrael, który oferuje więcej niż religijne miejsca. Poza zwiedzaniem zorganizowane są zajęcia typu wolontariat, czy wspólne spędzanie wolnego czasu, które pomaga integracji i lepszemu poznawaniu się. „Living Bridge” był dla mnie niezapomnianą przygodą. Polecam ten projekt każdemu, kto chciałby poznać Izrael i zawrzeć znajomości z prawdziwymi Izraelczykami! (Paula Stańczuk)

W 2012 roku wziąłem udział w projekcie „Living Bridge”. Dzięki idei „Living Bridge” można poznać nowych ludzi i nowe miejsca. Jest to wspaniałe przeżycie, które pomaga znacznie poszerzyć horyzonty w różnych dziedzinach i otwiera nowe możliwości, co z pewnością będzie przydatne w przyszłości. W ramach projektu ma miejsce wiele ciekawych wydarzeń, pokazujących różnice kultur i poglądów. Jest to także dobry sposób na poznanie innego państwa nie tylko od strony turystycznej, ale od środka – od strony codziennego życia, co dla indywidualnej osoby jest na ogół trudne lub bardzo kosztowne. Organizacja jest zawsze doskonała - nie ma czasu na nudę. Oby więcej edycji. (Bartosz Aleksander)

Audycje radiowe
Audycje "Drzewa Oliwnego"
w RadioChrzescijanin.pl
w piątki o 15:45
i w poniedziałki o 17:00
radio
Zobacz na YouTube
Oglądaj nasze filmy na kanale YouTubeyoutube icon
Kontakt
05-402 Otwock 4
kom. 506 198 073
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.logo