——- Pielgrzymujmy na Syjon! (Jer. 31:6). 1 – 8 października 2020 ——-

Wspólnota „Drzewo Oliwne” zaprasza na jesienny wyjazd do Izraela w czasie Sukot, ważnych świąt Izraela. Będzie to polsko-ukraińska z grupa z rosyjsko języcznym przewodnikiem.

Bogaty program pielgrzymki pozwoli zobaczyć malownicze krajobrazy ziemi, którą przemierzali prorocy i apostołowie, a przede wszystkim Jezus. W Galilei zwiedzimy m.in. Kafarnaum i Górę Błogosławieństw oraz popłyniemy łodzią po Jeziorze Tyberiadzkim. Szczególnym miejscem w naszej podróży po Judei będzie Jerozolima, miasto Wielkiego Króla. Weźmiemy udział w Marszu Jerozolimskim, który odbywa się w Jerozolimie właśnie w czasie tych świąt. Oprócz zwiedzania miejsc turystycznych znajdzie się też czas na relaks i kąpiel w Morzu Martwym. Nowe miejsca i nowe spotkania z ludźmi czekają na osoby, które udadzą się do Izraela po raz kolejny.

Każdy przyjazd do Izraela jest jedyną w swoim rodzaju okazją do bycia świadkiem spełniania się proroctw o powrocie narodu z ponad 100 krajów świata i odbudowie Izraela. Ten mały skrawek ziemi to scena wielkich wydarzeń historycznych, a także obszar o wyjątkowej różnorodności geologicznej, topograficznej i klimatycznej oraz bogactwie flory i fauny.

Modlimy się, aby wyjazd do Izraela był dla każdego z uczestników wyjątkowym przeżyciem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z opiekunami grup: Tatiana Kritenko z Kijowa  +380677093030, motl.ukraine@gmail.com oraz Anna Cieślar z Warszawy tel.+48506198073.

Facebook
WhatsApp
Drukuj
Email