Kwartalne Biblijno-modlitewne spotkanie wspólnoty „Drzewo Oliwne”

„Proście o pokój dla Jerozolimy!” (Ps 122)
POZNAŃ, 23-25 października 2015 Zapraszamy na jesienne biblijno-modlitewne spotkanie Wspólnoty „Drzewo Oliwne”. Organizujemy je po raz kolejny we współpracy z gościnnym Zborem Chrześcijan Baptystów ‘Koinonia’ w Poznaniu (www.koinonia.pl).

Specjalnym gościem spotkania będzie dr David Friedman z Izraela, który w ciągu minionych 25 lat wielokrotnie usługiwał na naszych konferencjach świadectwem i nauczaniem Słowa Bożego. David będzie mówił m.in. o aktualnych wydarzeniach w Izraelu i na Bliskim wschodzie w świetle Biblii oraz o zaangażowaniu w służbie pojednania w Mesjaszu między potomkami Izaaka i potomkami Ismaela. Podczas spotkania będzie też czas na świadectwa i usługi Słowem osób zaangażowanych w służbę na rzecz ludu Bożego wybrania.
Prosimy o modlitwę o Boże prowadzenie w przygotowaniu spotkania i zachęcamy do udziału!
W imieniu Wspólnoty „Drzewo Oliwne”, Anna Białęcka-Pluta ______________________ Rozpoczęcie spotkania: w piątek 23 października o godz. 17, w budynku zboru ‘Koinonia’ przy ulicy Przemysłowej 48 (kaplica w oficynie – wejście przez bramę kamienicy). Zakończenie: w niedzielę 25 października wspólnym nabożeństwem we wspólnocie Koinonia i obiadem. Odpłatność: 200 zł od osoby (2 noclegi i wyżywienie); opłaty będą pobierane na miejscu podczas rejestracji. Zakwaterowanie: w Hotelu Księcia Józefa przy ul. Ostrowskiej 391/393 (www.hotelkj.pl) w pokojach 2-3 osobowych.      Zgłoszenia przyjmujemy do 15 października.
Po tym terminie opłaty będą wyższe, a o wolne miejsca będzie można dowiadywać się bezpośrednio w hotelu. Prosimy o kontakt na nasz adres e-mail. Osoby, które pragną wziąć udział w spotkaniu bez zakwaterowania i skorzystać z posiłków, prosimy o zgłoszenie się bezpośrednio do zboru ‘Koinonia’ na adres: kontakt@koinonia.pl

Facebook
WhatsApp
Drukuj
Email