Zapraszamy

Pielgrzymki do Izraela

KOLEJNY WYJAZD OD  23 LUTEGO DO 2 MARCA 2025 ROKU

Zgłoszenia: Anna Cieślar
tel. +48 506198073

Pielgrzymujmy na Syjon! (Jer. 31:6). 

Wspólnota „Drzewo Oliwne” zaprasza na wyjazd do Izraela od 23 lutego do 2 marca 2025 roku

Bogaty program pielgrzymki pozwoli zobaczyć malownicze krajobrazy ziemi, którą przemierzali prorocy i apostołowie, a przede wszystkim Jezus. W Galilei zwiedzimy m.in. Kafarnaum i Górę Błogosławieństw oraz popłyniemy łodzią po Jeziorze Tyberiadzkim. Szczególnym miejscem w naszej podróży po Judei będzie Jerozolima, miasto Wielkiego Króla.  Oprócz zwiedzania miejsc turystycznych znajdzie się też czas na relaks i kąpiel w Morzu Martwym. Nowe miejsca i nowe spotkania z ludźmi czekają na osoby, które udadzą się do Izraela po raz kolejny.

Każdy przyjazd do Izraela jest jedyną w swoim rodzaju okazją do bycia świadkiem spełniania się proroctw o powrocie narodu z ponad 100 krajów świata i odbudowie Izraela. Ten mały skrawek ziemi to scena wielkich wydarzeń historycznych, a także obszar o wyjątkowej różnorodności geologicznej, topograficznej i klimatycznej oraz bogactwie flory i fauny.

Modlimy się, aby wyjazd do Izraela był dla każdego z uczestników wyjątkowym przeżyciem. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Anną Cieślar: tel. +48 506198073 

Wspomnienia z Izraela - artykuły:

Aby uzyskać wiecej informacji napisz:

Email: drzewo-oliwne@wp.pl