Zapraszamy do zapoznania się z wydanymi przez nas materiałami. Zamawianie : Piotr, tel. kom. 502 331 660, email: drzewo-oliwne@wp.pl

Płyta PSALMY 2 zawiera 12 utworów pieśniarzy izraelskich, do tekstów z Księgi Psalmów w autorskich aranżacjach Pauliny i Szymona Statecznych, śpiewanych w języku hebrajskim biblijnym.

Płyta BRUZDA – “Nawiedziłeś ziemię i nawodniłeś, ubogaciłeś ją obficie. Strumień Boży wodą jest wezbrany, zboże im przygotowałeś. Tak przygotowałeś ziemię: bruzdy jej nawodniłeś, wyrównałeś jej skiby, deszczami ją spulchniłeś i pobłogosławiłeś jej płodom”. (Księga Psalmów 65:10-11) Rolnik zaorał pole, wyorał bruzdy i czeka na deszcz.A kiedy przychodzi długo oczekiwany deszcz z niebios, ziemia nasyca się wilgocią, tak że nawet bryły rozsypują się i zmiękczona gleba jest gotowa do wydania nowego plonu.Jest to alegoria, ukazująca nasze życie. Często oczekujemy odpowiedzi na trudne pytania czy zmiany sytuacji; brakuje nam radości i nadziei – tak jak w porze suchej. A kiedy przychodzi długo oczekiwany deszcz z nieba, usuwa wszelkie trudności i przeszkody i sprawia, że serce staje się miękkie, wypełnione nową nadzieją i marzeniami.Bruzda jest potrzebna, by żywa woda nie utraciła swej mocy wylewając się donikąd…Praca nad tym albumem była bruzdą. A teraz razem z tobą, drogi słuchaczu, będziemy czekać na deszcz z Nieba, który ma moc sprawić, że nasze życie wyda nowy plon. Słuchaj i oczekuj…

Płyta “Psalmy” to 15 utworów autorstwa pieśniarzy izraelskich do tekstów z Psalmów w aranżacji Pauliny i Szymona Statecznych.

Audycje wspólnoty Drzewo Oliwne
Jest już do nabycia płyta mp3 z audycjami emitowanymi na antenie internetowego radia „Chrześcijanin”.  Audycje były nagrane z okazji świąt biblijnych i izraelskich, takich jak: Szabat, Rosz Haszana, Jom Kipur, Sukot, Simchat Tora, Jom Haacmaut (Dzien Niepodległości Izraela), Dzień Jerozolimy i inne.

Usłyszymy także  omówienie takich tematów, jak:  Izrael – cud odrodzenia, Gałązka migdałowa, Izrael –  Ziemia Obiecana, Dwaj królowie, Mesjasz – Prorok, Kapłan, Król.  Audycje przygotował i prowadził Emanuel Machnicki, mówca zapraszany z wykładami na konferencje i do różnych wspólnot chrześcijańskich.