Kwartalne spotkanie biblijno-modlitewne

„Ze względu na Syjon nie będę milczał

i ze względu na Jeruzalem nie spocznę…” (Iz 62:1)

KWARTALNE SPOTKANIE BIBLIJNO-MODLITEWNE

Olesin, 19-21 stycznia 2018       

Drodzy Przyjaciele! Zbliża się tradycyjna pora kwartalnego biblijno-modlitewnego spotkania WDO. Odbędzie się ono 19-21 stycznia w Olesinie pod Warszawą – od piątkowego  popołudnia do niedzielnego obiadu włącznie. ZAPRASZAMY!

Cieszymy się na przyjazd specjalnego gościa z Izraela, którym będzie Daniel Yahav – pastor mesjańskiej wspólnoty „Peniel” w Tyberiadzie. Usłuży on Słowem Bożym oraz przekaże najnowsze wieści z Izraela. Urodzony w Izraelu syn ocalonego z Holokaustu, jest jednym z bardziej znanych przywódców duchowych w społeczności Żydów Mesjańskich w Izraelu, a także szanowanym nauczycielem Biblii zapraszanym z wykładami do wielu krajów.   

Podczas spotkania będzie, jak zawsze, czas na modlitwę, pieśni hebrajskie i świadectwa osób zaangażowanych w służbę oraz uczestników. Koszt uczestnictwa: 160 zł od osoby (2 noclegi, wyżywienie i opłata konferencyjna).

Kontakt, informacje, zgłoszenia: drzewo-oliwne@wp.pl

Uwaga: Osoby pragnące uczestniczyć w spotkaniu bez zakwaterowania na miejscu – prosimy o zgłoszenie się do nas z kilkudniowym wyprzedzeniem!

Facebook
WhatsApp
Drukuj
Email