Brak wolnych miejsc! Kolejny trmin wyjazdu zostanie ogłoszony.

Informacje na temat wyjazdu:

Wiek uczestników:

Osoby zgłaszające się na pielgrzymkę powinny mieć ukończone 18 lat ale nie więcej niż 32 lat.

Odpowiedzialność:

Uczestnicy biorą udział w pielgrzymce na własną odpowiedzialność. Uczestnik odpowiada za wszystkie szkody spowodowane przez niego w czasie trwania wycieczki. Uczestnicy są zobowiązani do podporządkowania się wszystkim decyzjom przewodnika pielgrzymki. Przewodnik oraz osoby mu pomagające są zobowiązani do kierowania grupą w sposób jak najbardziej bezpieczny i zgodny z programem wycieczki. Podejmują wszystkie decyzje dotyczące organizacji i bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie:

Każdy uczestnik pielgrzymki jest ubezpieczony i ma dostęp do ubezpieczenia w razie potrzeby.

Zakwaterowanie:

Noclegi przewidziane są w Jerozolimie (Segal in Jerusalem Apartments – 27-36 Ben Yehuda st., Jerozolima, 9458301, Izrael – https://segal-in-jerusalem-apartments.business.site/). Standard pokoi jest dobry a pokoje czyste. Pokoje mają klimatyzację i oddzielne łazienki.

Wyżywienie:

Każdy z uczestników będzie miał zagwarantowane 3 posiłki dziennie: (śniadanie, obiad i kolacje).  

Bagaż:

Każdy z uczestników może wziąć ze sobą tylko bagaż podręczny (wymiary: 40X30X20 CM – MAKS. 10 KG)

Program:

Pielgrzymka zakłada 4 pełne dni w Izraelu (2 dni w Jerozolimie, 1 dzień w Galilei oraz 1 dzień na Pustyni Judzkiej). Program będzie dostosowany do młodzieży a więc bardzo intensywny (dużo chodzenia!). Każdego dnia jest też przewidziany czas wolny dla uczestników.

Zgłoszenie:

Gwarancją rezerwacji jest dokonanie przedpłaty oraz przesłanie podpisanego regulaminu pielgrzymki. Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt z zapytaniem czy są jeszcze wolne miejsca. Zgłaszać się można do końca lutego 2020 roku.

Całkowity koszt wyjazdu to tylko 2000 zł!

Dodatkowe informacje na stronie FB: https://www.facebook.com/groups/771793573245120/

Unikalność wyjazdu:

Mała grupa – do 9 osób

Krótki wyjazd – nie trzeba brać długiej przerwy od szkoły czy pracy.

Bardzo dobre warunki zakwaterowania w stosunku do ceny!

Możliwość zobaczenia najważniejszych rzeczy w Izraelu w ciągu 4 dni (nie licząc dnia przylotu i odlotu) : Ściana Płaczu w Jerozolimie, Grób Pański, Rzeka Jordan, Kafarnaum, Morze Galilejskie, Morze Martwe, Masada, Ein Gedi, Tel Awiw i Morze Śródziemne oraz wiele innych. 

Galeria z wyjazdów: